14 luty 2021

ZABIERZ SERCE W DROGĘ – JEDŹ BEZPIECZNIE

fot. KPP Kępno
W niedzielę Walentynki – Święto Zakochanych, corocznie obchodzone 14 lutego. To idealny czas, aby przypomnieć i uświadomić uczestnikom ruchu drogowego, że prawdziwa miłość to też odpowiedzialność za siebie i drugiego człowieka.
REKLAMA

O tym, że miłość ma ogromną siłę i moc, chyba nikogo przekonywać nie trzeba. Miłość to również troska o bezpieczeństwo swoje i innych.

Jedź bezpiecznie, przestrzegaj przepisów, dostosuj prędkość do warunków panujących na drodze, zwracaj uwagę na innych uczestników ruchu drogowego. Twoja kultura osobista tworzy kulturę jazdy i bezpieczeństwa na drodze.

Przypominamy, że obecna pora roku oraz wyjątkowo trudne warunki na drogach, potęgują zagrożenie bezpieczeństwa m.in. pieszych w ruchu drogowym. Kierując pojazdem obserwuj drogę i jej otoczenie. Zbliżając się do przejścia dla pieszych zachowaj szczególną ostrożność i ustąp pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.

Ten szczególny czas jest dobrą okazją, by zaapelować o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, rozwagę i życzliwość na drodze.

Kolejny raz firma Screen Network S.A. włącza się w promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Od 12 do 14 lutego 2021 roku, na swoich ekranach znajdujących się na terenie kraju, wyemituje spot przypominający kierującym o bezpiecznych zachowaniach na drodze.

Z miłością zabierz serce w drogę – jedź bezpiecznie.

(BRD KGP)

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
88839
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Kępnie