Prawie 2 promile alkoholu u kierowcy BMW zatrzymanego w Wielkim Buczku
TM/ przykładowa ilustracja
Policjanci z Rychtala zatrzymali 43-latka, który kierował BMW mając blisko 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany w Wielkim Buczku, a sprawą zajmuje się Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.
REKLAMA
Nietrzeźwy kierujący z blisko 2 promilami zatrzymany
W środę 16 grudnia około godz. 19:00 policjanci Posterunku Policji w Rychtalu zatrzymali do kontroli kierowcę samochodu osobowego marki BMW w miejscowości Wielki Buczek. Badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
Zatrzymany to 43-letni mieszkaniec gminy Rychtal. Mężczyzna został przewieziony do jednostki policji, a dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.
- Funkcjonariusze przypominają o odpowiedzialności karnej i zagrożeniach związanych z prowadzeniem pojazdu pod wpływem alkoholu.
- Sprawa jest w toku, policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia oraz podejmie dalsze decyzje procesowe.
"Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy udało się wyeliminować z ruchu nietrzeźwego kierującego" - mł. asp. Anita Wylęga
Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.
źródło informacji: mł. asp. Anita Wylęga / policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE









